reštaurácia

Uvoľnená a príjemná atmosféra, zvuk praskajúceho ohňa v krbe a profesionálny personál, dotvára to pravé miesto pre krásne chvíle strávené s rodinou a priateľmi. 

Vychutnajte si gurmánske špeciality slovenskej i medzinárodnej kuchyne v štýlovej hotelovej reštaurácii. V reštaurácii je možné organizovať rodinné a firemné podujatia, obchodné rokovania a pracovné obedy alebo večere. Súčasťou reštaurácie je hotelový bar so širokou škálou výberu alkoholických i nealkoholických nápojov.

Kapacita reštaurácie je 80 osôb.

Náš šéfkuchár zostavil A´LA CARTE s použitím kvalitných surovín tak, aby sa prepojením ich vlastností dosiahla dokonalá chuť a Vy ste pri stolovaní u nás prežili gastronomický zážitok. 

VÍNNA KARTA obsahuje množstvo kvalitných vín.

Presklený salónik

Krásny panoramatický výhľad na majestátne štíty hôr ponúka presklený salónik susediaci s hotelovou reštauráciou. Salónik má veľmi osobitú atmosféru, pri ktorej sa formálne i neformálne stretnutia  menia na výnimočné.   Kapacita preskleného salónika je od 40 do 120 osôb, v závislosti od rozloženia stolov a daných požiadaviek.

hotelová terasa

Vychutnajte si čarovné ticho, pokoj okolitých hôr a voňavý lesný vánok. Doprajte si osviežujúci drink, miešaný nápoj , alebo lahodnú kávu na hotelovej terase, ktorá je ideálnym miestom na oddych, relax a načerpanie nových síl. Hotelová terasa poskytuje priestor pre organizovanie rôznych osláv a eventov.

Polpenzia

CENNÍKZimná sezóna
15.12.16 - 10.04.17
Mimo sezóna
11.04.17 - 14.12.17
Dospelá osoba 15.00€ 10.00€
Junior 15.00€ 10.00€
Dieťa 10.00€ 8.00€