reštaurácia

Uvoľnená a príjemná atmosféra, zvuk praskajúceho ohňa v krbe a profesionálny personál, dotvára to pravé miesto pre krásne chvíle strávené s rodinou a priateľmi. 
 
Vychutnajte si gurmánske špeciality slovenskej i medzinárodnej kuchyne v štýlovej hotelovej reštaurácii. V reštaurácii je možné organizovať rodinné a firemné podujatia, obchodné rokovania a pracovné obedy alebo večere. Súčasťou reštaurácie je hotelový bar so širokou škálou výberu alkoholických i nealkoholických nápojov.
 
Rezervácia stola:   
PHONE +421 917 403 685  EMAIL recepcia@hotel-green.sk
 
Náš šéfkuchár zostavils hotelový A´la Carte s použitím kvalitných surovín tak, aby sa prepojením ich vlastností dosiahla dokonalá chuť a Vy ste pri stolovaní u nás prežili gastronomický zážitok. 
 

Presklený salónik

Krásny panoramatický výhľad na majestátne štíty hôr ponúka presklený salónik susediaci s hotelovou reštauráciou. Salónik má veľmi osobitú atmosféru, pri ktorej sa formálne i neformálne stretnutia  menia na výnimočné.   Kapacita preskleného salónika je od 40 do 120 osôb, v závislosti od rozloženia stolov a daných požiadaviek.

hotelová terasa

Vychutnajte si čarovné ticho, pokoj okolitých hôr a voňavý lesný vánok. Doprajte si osviežujúci drink, miešaný nápoj , alebo lahodnú kávu na hotelovej terase, ktorá je ideálnym miestom na oddych, relax a načerpanie nových síl. Hotelová terasa poskytuje priestor pre organizovanie rôznych osláv a eventov.

VEČERA

CENNÍK Zimná sezóna
01. december 2018 - 30. apríl 2019
Dospelá osoba 16.00 €
Junior 12 - 17,99 rokov 13.50 €
Dieťa 6 - 11,99 rokov 8.00 €
Dieťa do 5,99 roka ZDARMA