Dvojlôžková izba

Izba s kúpeľňou a WC. Je vybavená televíziou so satelitným príjmom, telefónom, zabudovanou chladničkou a šatníkovou skriňou pre Váš komfort. V hoteli sa nachádza 8 izieb rodinného typu a 1 bezbarierová izba. Rozloha dvojlôžkových izieb je od 20 do 25m2. Niektoré z izieb ponúkajú možnosť prístelky. Každá izba má balkón a ponúka nádherný výhľad na okolité hory a lesy.

Cena Noc 109,00

Trojlôžková izba

Trojlôžková izba je zložená zo samostatnej dvojlôžkovej spálne a jednej jednolôžkovej. V jednolôžkovej spálni je možné dať prístelku. Každá z izieb má samostatný balkón. V izbe sa okrem štandardného vybavenia nachádza priestranná zabudovaná šatníková skriňa, ktorá prispeje k Vašemu pohodliu. V hoteli sa nachádzajú 4 trojlôžkové izby s možnosťou prístelky. Rozloha trojlôžkovej izby je 32m2.

Cena Noc 149,00

Apartmán

Hotel má k dispozícii 2 apartmány. Apartmány sú veľkorysé svojím priestorom. Apartmán je zložený z dvoch samostatných dvojlôžkových spální, ktoré sú predelené obývacou časťou so sedením. Každá z dvojlôžkových spální má vlastný balkón. Obývacia časť apartmánu má k dispozícií lodžiu. Apartmán disponuje kúpeľňou a WC, je vybavený televíziou so satelitným príjmom, telefónom, zabudovanou chladničkou a priestraným šatníkom. Rozloha apartmánov je od 80 do 100m2.

Cena Noc 229,00

Apartmán VIP

Pre náročnejších klientov má hotel k dispozícií apartmán VIP, ktorý je veľkorysý svojím priestorom. Apartmán je zložený z dvoch samostatných dvojlôžkových spální, ktoré sú predelené obývacou časťou so sedením.V obývacej časti sa pre Váš maximálny komfort nachádza jedálenský stôl, a malá kuchynka. Apartmán disponuje kúpeľňou a WC, je vybavený televíziou so satelitným príjmom, telefónom, zabudovanou chladničkou a priestraným šatníkom. Všetko pre Vaše pohodlie.

Cena Noc 229,00

Ubytovaným hosťom poskytujeme raňajky bezplatne.

Cena za ubytovanie je uvedená bez miestneho poplatku, ktorý je 0,66 € / osoba / noc.

Dieťa do 6 rokov bez nároku na lôžko a služby - zadarmo.    

Zviera na izbe je účtované poplatkom 10,00 € za noc.

Prístelka je účtovaná v sume 29,00 € za noc.

Ceny izieb sú uvedené za izbu a noc vrátane DPH.

Hotel si vyhradzuje právo zmeny cien.

Cenník platný od 01. decembra 2018 - do 30. apríl 2019.

Hotel GREEN Vám ponúka celkom 66 pevných lôžok a 14 prístelok v piatich typoch izieb. Je len  na Vás, pre ktorý sa rozhodnete. Všetky izby sú zariadené jedinečne. Elegantný, vkusný interiér každej izby vyžaruje neopakovateľný teplý pocit domova. Útulný drevený nábytok v kombinácii s pohodlnou posteľou a čerstvým horským vzduchom Vám zaručene zabezpečia tie najsladšie sny!