Wellness

Nechajte sa zlákať predstavou dokonalého odpočinku pre Vaše telo a myseľ. Vstúpte do oázy pokoja a vychutnávajte si relax plnými dúškami. Príďte a nájdite znova svoju vnútornú rovnováhu.

FÍNSKA SAUNA

Uvoľňuje svalstvo a intenzívnym potením dochádza k celkovej očiste organizmu, k posilneniu imunitného systému i k strate kalórií. Má liečivé účinky pri astme, zápaloch a alergiách.

PARNÁ SAUNA

Detoxikuje telo, prečistí dýchacie cesty a príjemne uvoľní celý organizmus. Priaznivo pôsobí na pokožku, podporuje jej elasticitu. Pomáha odstraňovať odpadové látky z tela. Je vhodná pri alergiách, nádche, reumatických bolestiach.

INFRASAUNA

Žiarenie preniká do hĺbky 3-4 cm, tým napomáha k odstráneniu celulitídy. Znižuje stuhnutosť svalov a kĺbov, zmierňuje bolesti a napätie. Vyvoláva v organizme mnohé liečebné a zdraviu prospešné procesy. Používanie je možné aj pre ľudí, ktorí nemôžu využívať klasické saunovanie.

VNÚTORNÝ VÍRIVÝ BAZÉN

Uvoľňuje telo aj dušu, prináša celkovú relaxáciu a odstraňuje psychické napätie. Kombinácia teplej vody, nadnášanie a hydromasáž súčasne zlepšuje krvný obeh, tlmí bolesti, uvoľní svaly a celé telo.

OCHLADZOVACIE KADE, VEDRO ODVAHY

Schladí vaše telo po saunovaní, prispieva k prekrveniu každej časti Vášho tela, posilňuje imunitný systém a otužuje. Ak nemáte odvahu potopiť sa do ľadovej vody vyskúšajte vedro odvahy.

OTVÁRACIE HODINY

Pondelok - Nedeľa

15:00 – 21:00

V mesiacoch APRÍL (od 01.04.2017 ) až DECEMBER (25.12.2017) OTVORENÉ V DŇOCH STREDA, PIATOK, NEDEĽA) resp. na OBJEDNÁVKU

CENNÍK - VSTUP NA 2 HODINY

UBYTOVANÍ HOSTIA - dospelá osoba - 8€
UBYTOVANÍ HOSTIA – dieťa do 15 rokov – 7€
EXTERNÍ HOSTIA - dospelá osoba - 10€
EXTERNÍ HOSTIA – dieťa do 15 rokov – 7€

V cene vstupu je zahrnuté zapožičanie plachty a uteráku.

Pre externých hostí nutnosť REZERVÁCIE: