Wellness

Nechajte sa zlákať predstavou dokonalého odpočinku pre Vaše telo a myseľ. Vstúpte do oázy pokoja a vychutnávajte si relax plnými dúškami. Príďte a nájdite znova svoju vnútornú rovnováhu.
 
FÍNSKA SAUNA
Uvoľňuje svalstvo a intenzívnym potením dochádza k celkovej očiste organizmu, k posilneniu imunitného systému i k strate kalórií. Má liečivé účinky pri astme, zápaloch a alergiách.
 
PARNÁ SAUNA
Detoxikuje telo, prečistí dýchacie cesty a príjemne uvoľní celý organizmus. Priaznivo pôsobí na pokožku, podporuje jej elasticitu. Pomáha odstraňovať odpadové látky z tela. Je vhodná pri alergiách, nádche, reumatických bolestiach.
 
INFRASAUNA
Žiarenie preniká do hĺbky 3-4 cm, tým napomáha k odstráneniu celulitídy. Znižuje stuhnutosť svalov a kĺbov, zmierňuje bolesti a napätie. Vyvoláva v organizme mnohé liečebné a zdraviu prospešné procesy. Používanie je možné aj pre ľudí, ktorí nemôžu využívať klasické saunovanie.
 
VNÚTORNÝ VÍRIVÝ BAZÉN
Uvoľňuje telo aj dušu, prináša celkovú relaxáciu a odstraňuje psychické napätie. Kombinácia teplej vody, nadnášanie a hydromasáž súčasne zlepšuje krvný obeh, tlmí bolesti, uvoľní svaly a celé telo.
 
OCHLADZOVACIE KADE, VEDRO ODVAHY
Schladí vaše telo po saunovaní, prispieva k prekrveniu každej časti Vášho tela, posilňuje imunitný systém a otužuje. Ak nemáte odvahu potopiť sa do ľadovej vody vyskúšajte vedro odvahy.

OTVÁRACIE HODINY

Pondelok - Nedeľa: 15:00 – 21:00 hod.
PRE EXTERNÝCH HOSTÍ NUTNOSŤ REZERVÁCIE !!!
 
CENNÍK
UBYTOVANÍ HOSTIA: 10,00€ / dospelá osoba
                                           8,00€ / dieťa do 15 rokov
EXTERNÍ HOSTIA:      12,00€ / dospelá osoba
                                        10,00€ / dieťa do 15 rokov
 V cene dvojhodinového vstupu do hotelového wellness je zahrnuté zapožičanie plachty a uteráku.
 
INFO & REZERVÁCIE
Hotel si vyhradzuje právo na zmenu otváracích hodín. Pre aktuálne informácie o otváracích hodinách resp. obsadenosti hotelového wellness kontaktujte prosím recepciu hotela: PHONE +421 917 403 685  EMAIL recepcia@hotel-green.sk